Obchodní řetězce

Jsme kvalitním dodavatelem sdružených jednotek pro obchodní řetězce ale i pro malé prodejny potravin...

S rozmachem výstavby obchodních řetězců (supermarketů a hypermarketů) v České republice i celé střední Evropě se zvýšil zájem o kvalitní řešení a potřebu hospodárně chladit a mrazit v prostorách těchto marketů.

JDK řešení

Pro tyto aplikace nabízíme centrální zdroje chladu - řadu sdružených kompresorových jednotek osazených hermetickými nebo polohermetickými kompresory. Jednotky byly konstrukčně doladěny a odsouhlaseny ve spolupráci s technickými zástupci obchodních řetězců.

Výkon chladicí jednotky se automaticky adaptuje podle skutečné potřeby chladu. Jednotky vynikají vysokou spolehlivostí, ekonomikou provozu a snadnou servisovatelností.

Tato technologie se sestává z následujících dílů:

  1. Sdružená kompresorová jednotka
  2. Vzduchem chlazený kondenzátor
  3. Elektrický řídicí rozvaděč pro kompresorovou jednotku
  4. Elektrický řídicí rozvaděč pro chlazená místa (chladicí boxy, distribuční nábytek), viz „Zákaznická místa
  5. Výparníky pro chladicí boxy
  6. Systém Monitorování a vizualizce
Zákaznické řešení

Jsme připraveni na spolupráci se zákazníkem při tvorbě a dodávce individuálního řešení podle Vašich specifických požadavků.

Tipy pro Vás  Tip
  • Zdarma získejte odpadní kondenzační teplo pro ohřev užitkové vody. JDK nabízí vhodné příslušenství pro sdružené jednotky. Viz také rekuperace.
  • Řešení chladicích boxů je velmi jednoduché s použitím rozvaděčů CPC.
  • Záznam o teplotních podmíkách skladování potravin po celou dobu jejich uchování pro Vás zajistí vhodný monitorovací systém viz Monitorování a vizualizace.